DUYURU

  • Fuarlarımız ve Güncel Tarım Hayvancılık Bilgileri Facebook Sayfamızda... TIKLAYIN!..
  • 2016 yılında BİR MİLYON'dan fazla ziyaretçi ile değerli katılımcılarımızı bir araya getirdik.
  • 2017 Fuarlarımıza ilişkin TOBB tarafından onaylı takvim web sitemizde yayınlanmıştır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm fuarlarımız KOSGEB desteklidir.
  • Mobil uygulamamız yayında, Google Play Store'dan "RENKLY FUARCILIK" olarak ulaşabilirsiniz
  • Tüm katılımcı firma ve ziyaretçilerimizin değerli destekleri ile fuarcılık sektöründe 12. yılımızdayız... TEŞEKKÜRLER...
  • Sosyal medya hesaplarımıza "RENKLY FUARCILIK" araması ile FACEBOOK, INSTAGRAM ve TWITTER'dan ulaşabilirsiniz...


 

Haberler

Bu yıl 14. Düzenlediğimiz 18-22 Haziran 2014 Edirne (ETSİF) Edirne Sanayi ve İş Fuarı sona erdi.(daha)

Kategori: Haber

Bu yıl 3. düzenlediğimiz 21-25 Mayıs 2014 Trakya Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum Fuarı sona erdi.(daha)

Kategori: Haber

Gönen Tarım ve Hayvancılık Fuarı Renkly Fuar Bünyesinde Bölgenin önemli sektörel fuarlarından olan ve bu yıl 4.sü düzenlenenen Gönen Tarım ve Hayvancılık Fuarı Renkly Fuar kalitesi ile buluştu.Tarım sektörünün öncü...(daha)

Kategori: Haber, Web Haberi

Bursa'nın Karacabey ilçesinde üçüncüsü düzenlenen tarım fuarı kapılarını açtı. 12 bin metrekare kapalı alandan oluşan fuara 100 markanın katıldığını açıklayan fuarın organizatörü Umut Güngör, çiftçiyle tarımsal sanayi...(daha)

Kategori: Haber

Türkiye genelinde bir çok fuar organizasyonu yapan Renkly Fuarcılık,10-13 Nisan tarihlerinde Gönende 4.cüsü yapılacak olan Tarım ve hayvancılık fuarını düzenleyecek.Türkiyenin Uluslararası İhtisas Fuarı arasında büyüklüğü ile ilk...(daha)

Kategori: Haber

Bölgenin önemli sektörel fuarlarından olan ve bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Gönen Tarım ve Hayvancılık Fuarı Renkly Fuar kalitesi ile buluştu. Tarım sektörünün öncü fimalarını bölgenin ziraatçıları ile buluşturan 4....(daha)

Kategori: Haber

Renkli Fuarcılık olarak 2014 yılında 6 fuarımız destek kapsamındadır.KOSGEB destekli fuarlarımız ; 2014 YILI KOSGEB DESTEK PROGRAMLI FUARLARIMIZ» 27-30 MART 2014  |  3.BURSA KARACABEY TARIM VE HAYVANCILIK FUARI» 15-18...(daha)

Kategori: Haber

27-28 Kasım 2013 tarihlerinde düzenlenmesinde aktif rol aldığımız kongre Silverside Hotel' de 2 gün boyunca insana ve işe dair temasıyla devam edecek. Başta Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Orion Avm, ÇOSB, Çetin...(daha)

Kategori: Haber

Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Bursa Karacabey Tarım ve Hayvancılık Fuarı 27.03.2014 - 30.03.2014 Tarihleri arası katılımcılarını bekliyor. 12.000 metrekare kapalı alanda gerçekleştirilecek olan fuarın RENKLY FUARCILIK ekibi...(daha)

Kategori: Haber

Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s