DUYURU

  • Fuarlarımız ve Güncel Tarım Hayvancılık Bilgileri Facebook Sayfamızda... TIKLAYIN!..
  • 2016 yılında BİR MİLYON'dan fazla ziyaretçi ile değerli katılımcılarımızı bir araya getirdik.
  • 2017 Fuarlarımıza ilişkin TOBB tarafından onaylı takvim web sitemizde yayınlanmıştır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm fuarlarımız KOSGEB desteklidir.
  • Mobil uygulamamız yayında, Google Play Store'dan "RENKLY FUARCILIK" olarak ulaşabilirsiniz
  • Tüm katılımcı firma ve ziyaretçilerimizin değerli destekleri ile fuarcılık sektöründe 12. yılımızdayız... TEŞEKKÜRLER...
  • Sosyal medya hesaplarımıza "RENKLY FUARCILIK" araması ile FACEBOOK, INSTAGRAM ve TWITTER'dan ulaşabilirsiniz...


 

02.06.2015 - 10:25

4.Trakya Tarım Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum Fuarı

Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, kapalı pazar yerinde düzenlenen fuarın açılışında, fuarın tüm Trakya'ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Fuara 110 firmanın katıldığını belirten Halebak, bu tür fuarların çiftçiler ve besiciler açısından önemli olduğunu söyledi.

Tüm çiftçileri fuara davet eden Halebak, "Lüleburgaz'da yıllardan bu yana tarım ve hayvancılık fuarlarını yapıyoruz. İlk strateji planımızı yaptığımız 2002 yılında maddelerimizden bir tanesi Lüleburgaz'ın potansiyelinden süt ve hayvancılığın gelecekte önemli bir yerin alabileceğini öngörmüştük. Bu bağlamda birçok kooperatif birlik oluştu, ziraat odalarımız işe çok daha farklı bir şekilde bakmaya başladı. Sonuç itibarıyla yaşadığımız topraklar olağanüstü verimli topraklar ve en önemlisi değişimi kavrayabilen, zamana ayak uydurabilen insanlarımız var. O nedenle fuarlarımızın bizlerin ayağına geliyor olması yeniliklerin takip edilebilmesi için çok önemlidir" şeklinde konuştu.