DUYURU

  • Fuarlarımız ve Güncel Tarım Hayvancılık Bilgileri Facebook Sayfamızda... TIKLAYIN!..
  • 2016 yılında BİR MİLYON'dan fazla ziyaretçi ile değerli katılımcılarımızı bir araya getirdik.
  • 2017 Fuarlarımıza ilişkin TOBB tarafından onaylı takvim web sitemizde yayınlanmıştır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm fuarlarımız KOSGEB desteklidir.
  • Mobil uygulamamız yayında, Google Play Store'dan "RENKLY FUARCILIK" olarak ulaşabilirsiniz
  • Tüm katılımcı firma ve ziyaretçilerimizin değerli destekleri ile fuarcılık sektöründe 12. yılımızdayız... TEŞEKKÜRLER...
  • Sosyal medya hesaplarımıza "RENKLY FUARCILIK" araması ile FACEBOOK, INSTAGRAM ve TWITTER'dan ulaşabilirsiniz...


 

21.06.2015 - 01:08

Kaymakam Levent Kılıç Fuar Alanını İnceledi

 

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi ile Renkly Fuarcılık arasında imzalana protokol ile Çorlu`nun yeni fuar alanı olan yaklaşık 30 bin metrekarelik alanın hazırlıkları son sürat devam ediyor.

5-9 Ağustos tarihlerinde bu yıl 8.si düzenlenecek Tarım Fuarı öncesi fuar alanında ki hummalı çalışmaları devam ederken Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç fuar alanı ile ilgili firma yetkilisi Umut Güngör`den bilgi aldı. Kaymakam Kılıç fuar alanının sadece Çorlu`nun değil bölgenin en önemli sorunlarından biri olduğunu belirtirken "Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi ile Renkly Fuarcılık arasında imzalanan protokol ile bu ihtiyaç büyük oranda çözülüyor. Bilindiği gibi Çorlu`nun yanı sıra Ergene, Kapaklı ve Çerkezköy ilçeleri de sanayi anlamında Türkiye`nin önemli noktaları arasında yer alıyor. Bu anlamda fuar alanının Trakya Bölgesinin en önemli merkezi olan Çorlu`da olması ilçemiz adına katma değerdir. Tarım, otomobil, sanayi vb. fuarlar esnafımıza ve şehre ciddi katkılar sağlamaktadır" dedi.

Renkly Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Umut Güngör ise fuar alanındaki çalışmalar hakkında Kaymakam Levent Kılıç`a bilgiler aktardı. Güngör Renkly Fuarcılık olarak 10 yıldır Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği`nin resmi izniyle fuar organizasyonlarının altına imza atmaktayız. Tarım, oto, ev modası yapı ve insan kaynakları gibi fuarlar düzenledik ve düzenlemeye devam edeceğiz. Çorlu Belediyemizin katkıları, Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifimizin de işbirliği ile bundan sonraki süreçte Çorlumuz adına, bölge adına daha kapsamlı ve geniş kitlelere ulaşan fuarlar düzenleyeceğiz" dedi. Geçmiş yıllarda fuarlar sırasında otopark sıkıntısını çok fazla yaşadıklarını sözlerine ekleyen Güngör Çorlu`da trafik yoğunluğunun en çok yaşandığı bu bölgede bundan sonraki fuarlarımızı Yeni Sanayi Sitemize ait bu alanda düzenleyerek sorunu minimum seviyeye indireceğiz" ifadelerine yer verdi.

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Zeki Dobrucalı ise Renkly Fuarcılık ile 5 yıllık opsiyonlu sözleşme imzaladıklarını belirtirken "Tapusu kooperatifimize ait 1415 ve 1416 parsellerde geçici sökülüp takılabilir çadır veya stantlar ile fuarcılık anlamında çalışmalar yapacak olan Renkly Fuarcılık`a çalışmalarında başarılı olacağına inanıyoruz dedi. Bu parseller bilindiği üzere Çorlu Belediyesi imar durumuna göre yeşil alan olarak gözüküyor. Çorlu Belediyemiz bu alanda bulunan ağaç, bordür ve bitkilere zarar verilmeden fuar yapılması noktasında izni vermiş ve kooperatifimizce bu izin neticesinde Renkly Fuarcılık ile sözleşme imzalanmıştır. Bölgemize, Çorlumuza hayırlı olsun" dedi.