DUYURU

  • Fuarlarımız ve Güncel Tarım Hayvancılık Bilgileri Facebook Sayfamızda... TIKLAYIN!..
  • 2016 yılında BİR MİLYON'dan fazla ziyaretçi ile değerli katılımcılarımızı bir araya getirdik.
  • 2017 Fuarlarımıza ilişkin TOBB tarafından onaylı takvim web sitemizde yayınlanmıştır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm fuarlarımız KOSGEB desteklidir.
  • Mobil uygulamamız yayında, Google Play Store'dan "RENKLY FUARCILIK" olarak ulaşabilirsiniz
  • Tüm katılımcı firma ve ziyaretçilerimizin değerli destekleri ile fuarcılık sektöründe 12. yılımızdayız... TEŞEKKÜRLER...
  • Sosyal medya hesaplarımıza "RENKLY FUARCILIK" araması ile FACEBOOK, INSTAGRAM ve TWITTER'dan ulaşabilirsiniz...


 

Kurumsal

   Renkly Grup Strateji Danışmanlık adıyla 2004 yılında kurulan şirket 2006 yılına kadar reklamcılık ve yayıncılık yaparak faaliyet gösterdi. "Renkly Trakya" dergisi adında bölgeye özgü bilgileri içeren dergi çıkaran şirket, 2 yıl yaptığı süreli yayıncılıktan sonra sadece fuar organizasyonlarına yönelen bir hamle ile ismini ve faaliyetini Renkly Fuarcılık Ltd. Şti. olarak değiştirdi. 2006 yılında fuar düzenleme yetki belgesini alarak, ulusal fuar şirketlerinin kulvarına ilk adımını attı.

   Renkly Fuarcılığın markalaşma süreci, 2005 yılında Çorlu'da Tarım Şenlikleri ile başlayan oluşumun hemen ardından 2006 yılında yine Çorlu'da 20.000 m2 'de gerçek anlamda düzenlenen Trakya Tarımtech 2006 ile başlamıştır. Bu fuar, gelen ziyaretçilerin, fuara gelemeyen çiftçilere "Çorlu'da muazzam bir fuar var. Mutlaka gidin" söylentilerinin de etkisiyle büyük ilgi gördü. Türkiye'de ki tarım sektöründe çalışan yöneticilerin ziyaret ettikleri fuar, ulusal kanallarda da haber olarak yayınlandı. O yıla kadar, 20.000 m2 'de tamamı kapalı alanda gerçekleştirilen tarım ihtisas ulusal nitelikte bir fuar organizasyonu Türkiye'de gerçekleşmemişti. Adana, İzmir, Konya, İstanbul ve Trakya'nın şehirlerinden gelen firmalar, asma-germe sistemli devasa 4 çadırdan oluşan "HALL"lerde yerini almışlardı.

   Renkly Fuarcılık; tarım sektöründeki bu organizasyonların yarattığı sinerji ile, daha kaliteli fuar standartlarını oluşturabileceği, çiftçiler ve katılımcıların rahatlıkla buluşabileceği yer arayışına girdi.

   Fuar standartlarına uygun, Trakya'nın tam orta noktasında, tüm çiftçilerin ortalama 35 dakikada fuara gelebileceği bir yer olan Lüleburgaz semt merkezinde organizasyonlarını sürdürdü.

   Lüleburgaz'da ki semt merkezinin ismi, o alanda düzenlenen fuarların etkisi ile Encümen kararı ile Fuar Merkezi olarak değiştirildi.

   2015 yılına girmek üzereyken; şirketin hiç aksatmadan her yıl gerçekleştirdiği fuarların başarısının sonucu ile ana fuar takvimine giren fuar sayımız 8'e yükselirken 2015 yılı içerisinde Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı?nın da ana fuar takvimimize eklenmesi ile düzenlediğimiz fuar sayısı 9'a yükseldi.

Fuarın Adı

Yeri

Karacabey Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Karacabey Kapalı Pazar ve Fuar Alanı BURSA

Gönen Tarım Ve Hayvancılık Fuarı

Gönen Kapalı Pazar Ve Fuar Alanı BALIKESİR

Trakya Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum Fuarı

Lüleburgaz Semt ve Fuar Merkezi KIRKLARELİ

Edirne Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi Fuarı

Edirne Fuar Alanı EDİRNE

Çorlu Autoshow

Çorlu Yeni Fuar Alanı TEKİRDAĞ

Çorlu Tarımtech Fuarı

Çorlu Yeni Fuar Alanı TEKİRDAĞ

Trakya Autoshow

Lüleburgaz Semt ve Fuar Merkezi KIRKLARELİ

Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı

Biga Kapalı Pazar Yeri ve Fuar Alanı ÇANAKKALE

Trakya Tarımtech Fuarı

Lüleburgaz Semt ve Fuar Merkezi KIRKLARELİ